سايتي براي آرامش شما

سايتي براي آرامش شما
فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد.

قيمت و خريد عطر مردانه اصل

شايد يكي از بزرگترين دغدغه ها و مشكلات براي مردان شيك پوش يا خانم هاي خوش ذوق كه به دنبال خريد عطر مردانه جذاب هستند، انتخاب عطر و ادكلن مردانه باشد. خيلي از آقايان، دوست دارند كه ظاهري آراسته و بويي خوش داشته باشند و در همه جا خوش بدرخشند. البته خانم هايي هم هستند كه تمايل دارند با خريد عطر مردانه به مرد خود، ابراز علاقه نمايند. در واقعيت، عطر مردانه نشانگر شخصيت و افزايش اعتماد به نفس، براي يك آقا به حساب مي آيد و دوست دارد در نظر ديگران جذاب و زيبا ديده شود و حتي از خود يك ردپاي منحصر به فرد، برجاي گذارد. همانطور كه مي دانيد خريد عطر مردانه براي افرادي كه آشنايي كافي با عطر ندارند، كاري بسيار سخت و طاقت فرسا است. توصيه فروشگاه اينترنتي مو تن رو، به خريداران عطر و ادكلن مردانه و حتي زنانه اين است كه با مشاورين ما تماس بگيرند تا راحت تر بتوانند، عطر موردنظر خودرا بيابند. قيمت عطر مردانه با توجه به ماندگاري ادكلن و ساخت كدام كشور، از اهميت زيادي برخوردار است.

ويژگي هاي ادكلن و عطر مردانه

اگر دقت كرده باشيد، بسياري از عطر هاي مردانه، خشن، سنگين، تلخ و داراي بويي تند مي باشند كه براي عطرهاي زنانه كاملا برعكس آن وجود دارد. علت داشتن چنين رايحه اي خشن، شايد به خاطر مقاوم بودن و سخت بودن يك مرد در جامعه است كه باعث شده، با زدن چنين عطري، اقتدار و حضور خود را در جامعه پررنگ تر نمايد. ما درحالت كلي 4 نوع عطر داريم كه به تعريف آن ها مي پردازيم:

  • عطر ها يا پرفيوم ها، از بادوام ترين و بهترين نوع از رايحه ها هستند كه داراي ۲۲ درصد اسانس روغني را به خود اختصاص مي دهند و عموما از گرانترين ها در حوزه عطر و ادكلن به حساب مي آيند.
  • ادو پرفيوم ها بعد از پرفيوم ها، داراي ۱۵ الي ۲۲ درصد روغن معطر بوده و داراي ماندگاري بالا  نيز مي باشند.
  • ادو تويلت ها نوع ديگري از عطر ها هستند كه داراي ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغني مي باشند.
  • ادكلن ها عموما براي آقايان استفاده شده و در حدود ۴ درصد روغن نيز مي باشند.

نكات خيلي مهم در انتخاب ادكلن هاي مردانه

شايد براي شما باوركردني نباشد كه  به هنگام خريد عطر مردانه، نه تنها بايد به رايحه آن توجه داشت، بلكه هر شيشه و بسته بندي هم براي خود داراي يك ارزشي مي باشند كه در ادامه آن ها را توضيح مي دهيم.

رنگ آبي: افرادي كه تمايل به خريد شيشه هاي آبي دارند، افرادي هستند كه به تازگي و خنك بودن عطر علاقه زيادي داشته و دوست دارند مانند اب و دريا، گاهي آرام و گاهي خروشان باشند.

رنگ طلايي:  آقاياني كه داراي ذائقه بويايي غريب و داراي غلظت مي باشند، از عطر طلايي رنگ استفاده كرده كه، عموما اين رنگ براي مهماني ها و مجالس خاص مورد استفاده قرار مي گيرد.

رنگ زرد: آقاياني كه رنگ زرد را براي خود انتخاب مي كنند، عاشق فصل تابستان و گرماي آن هستند و با انتخاب اين رنگ، هميشه شاد و پر انرژي و آتشي مانند تابستان مي باشند.

رنگ سبز: افرادي كه رنگ سبز را براي خود انتخاب مي كنند، افرادي هستند كه عاشق طبيعت بوده و با گياهان و فضاي سبز نيز همراه هستند.

رنگ سياه: آقاياني كه بوي تند و تلخ را دوست دارند، عموما از رنگ سياه استفاده مي كنند و اين افراد عموما مغرور و داراي اعتماد به نفس بالايي هستند.

رنگ قرمز: براي افرادي مناسب است كه علاوه بر تندي، علاقه زيادي به شاد و سرزنده بودن نيز دارند

https://mootanroo.com/products/category/perfume-men-2511


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۱۴ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

در كشورهاي در حال توسعه ميزان مصرف لوازم آرايشي و بهداشتي به مراتب بيشتر از كشورهاي ديگر است. از اين رو بازار بسيار خوبي براي كالاهاي آرايشي و بهداشتي در كشورهايي مانند ايران وجود دارد. دانستن اصول و قواعد بازاريابي لوازم آرايشي و بهداشتي كمك مي كند تا بتوانيم ضمن شناسايي نيازهاي واقعي مشتريان محصولات آرايشي و بهداشتي را به درستي معرفي كنيم و به فروش بيشتري دست يابيم.
بخش زيادي از مشتريان اصلي لوازم آرايشي و بهداشتي خانم هستند. خريد عطر مردانه از اين رو اين بازار مي تواند كاملا براساس نيازها و خواسته هاي زنان تعريف شود. از آنجايي كه تحقيقات نشان مي دهد 74درصد خانم ها در شبكه هاي اجتماعي عضو هستند شايد لازم باشد علاوه بر بازاريابي سنتي در فضاي ديجيتال هم براي معرفي محصولات آرايشي و بهداشتي حضور داشته باشيد.

بنابراين گرچه در بازاريابي سنتي لوازم آرايشي و بهداشتي مي توان امكان هاي فراواني براي جلب نظر مشتري يافت اما در فضاي مجازي نيز امكان هاي متعددي وجود دارد. شايد در نظر اول بگوييد كه عطر و بوي لوازم آرايشي در فروش آنها بسيار موثر است. من نيز اين اصل مهم را ناديده نمي گيرم اما از آنجا كه مشتريان اين محصولات در دنياي جديد در شبكه هاي اجتماعي گردهم مي آيند شايد فرصت مناسبي است تا محصولات آرايشي و بهداشتي را در اين شبكه ها هم ارائه كنيم.

بازاريابي لوازم آرايشي و بهداشتي

در اين يادداشت برخي از شيوه هاي بازاريابي سنتي و اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را معرفي مي كنيم. زيرا به كارگيري شيوه هاي بازاريابي زير به شما كمك مي كند مشتريان بيشتري را به سمت خود جذب كنيد و در نتيجه فروش تان را افزايش دهيد.

نكته اول: در بازاريابي لوازم آرايشي رنگ بسيار مهم است. هديه تولد مردانه شركت هايي كه براساس واحد مطالعات و تحقيقات رنگ محصولات خود را انتخاب مي كنند به مراتب موفق تر از شركت هايي هستند كه بدون تحقيق لوازم آرايشي را در رنگ هاي مختلف توليد مي كنند.

اگر شما در زمينه بازاريابي لوازم آرايشي فعاليت داريد و دوست داريد تا مشتريان بيشتري داشته باشيد از رنگ در همه مراحل به درستي استفاده كنيد تا خانم ها با علاقه و شوق زياد محصول شما را خريداري كنند. اگر محصول شما داراي رنگ هاي استاندارد نيست همين امروز با استفاده از كارشناس هاي حرفه اي رنگ هاي درستي را براي معرفي محصول انتخاب كنيد.

نكته دوم: در بازاريابي لوازم آرايشي و بهداشتي، بسته بندي و طراحي روي آن خيلي هديه اي خاص براي روز مرد اهميت دارد.خانم ها در ديدن بسيار ظريفند و همه چيز را به دقت نگاه مي كنند. يك بسته بندي زيبا به مراتب مشتري بيشتري نسبت به يك بسته بندي نازيبا دارد. شايد بگوييد در دنياي امروز بسته بندي همه كالاها اهميت دارد. اين سخن درستي است اما بي ترديد بسته بندي محصولات آرايشي و بهداشتي خيلي در بازاريابي موثر است. هيچ گاه محصول آرايشي را در پك هاي ساده و بدون طراحي زيبا عرضه نكنيد زيرا شانس خود را براي فروش از دست مي دهيد. بايد تا آنجا كه ممكن است كالا را در يك بسته بندي زيبا عرضه كنيد. اين بسته ها در ديد مشتري بسيار خوب جلوه مي كند. وقتي شما محصولي را در شبكه اجتماعي به مشتريان احتمالي معرفي مي كند يك بسته زيبا خريدار بيشتري دارد.

نكته سوم: حتما براي محصول آرايشي خود يك ويدئوي آموزشي درباره چگونگي استفاده از آن بسازيد. هديه روز مادر فيلم كوتاه آموزشي به مشتري احتمالي كمك مي كند تا ضمن ياد گرفتن از نحوه استفاده كالا، به خريد آن كالا تمايل هم پيدا كند. گاهي ويدئوهاي زيبا دست به دست مي شود و محصول شما را به افراد زيادي معرفي مي كند. حتما مي دانيد كه محصول آرايشي را كسي بايد معرفي كند كه زيباست. طبعا شما هم با من موافقيد كه مردان براي معرفي ويدئوي محصولات آرايشي و بهداشتي گزينه نامناسبي نيستند.

نكته چهارم: براي مشتريان قبلي خود همواره كاتالوگي از محصولات جديد بفرستيد. هديه سالگرد ازدواج ارزان شايد بگوييد آيا حضور در فضاي مجازي كفايت نمي كند. پاسخ منفي است. شبكه هاي اجتماعي و وب سايت ها بسيار عالي عمل مي كنند اما گاهي ارسال يك نمونه از محصول به صورت سمپل براي مشتريان قديمي به همراه بولتن يا كاتالوگ براي معرفي محصول بسيار كارآمد است. زيرا مشتري احساس مي كند كه شما براي او ارزش زيادي قائل هستيد و قبل از اينكه محصول را به صورت عمومي وارد بازار كنيد نظر او را جويا مي شويد. اين بهترين روشي است كه مي توانيد مشتريان تان را در چرخه حيات محصولات تان نگه داريد و آنها را نسبت به اتفاقاتي كه براي برند شما مي افتد كنجكاو كنيد. علاقه نسل جديد به اشتراك علاقه مندي هاي شان با دوستان خود مي تواند باعث افزايش مخاطبان و در نتيجه افزايش مشتريان شما شود.

نكته پنجم: در معرفي لوازم آرايشي حتما به زيبايي توجه كنيد. اين زيبايي مي تواند از انتخاب محل تا مانكن آرايشي باشد. هديه تولد براي شوهر هر چقدر محصول شما با ظرافت و زيبايي بيشتري عرضه شود امكان خريد نيز افزايش مي يابد. بازاريابي لوازم آرايشي با محصولات ديگر تفاوت دارد. هيچ وقت از فرمول ثابت بازاريابي كالاهاي عمومي استفاده نكنيد.

شايد براي كسي كه لاستيك ماشين مي خرد اصلا اين موارد كاربردي نداشته باشد. ظرافت و زيبايي اركان اصلي بازاريابي لوازم آرايشي است. حتي افرادي كه اين كالا را به صورت مستقيم عرضه مي كنند بايد توجه داشته باشند كه نظافت و زيبايي بسيار به چشم مي آيد. فرضا دختر خانمي كه روي صورت او جوش هاي ريزي دارد نمي تواند فروشنده خوبي براي لوازم آرايشي و بهداشتي باشد.

نكته ششم: براي محصول آرايشي خود داستان هاي كوتاه توليد كنيد. خانم ها به خواندن داستان علاقه مندند. شما داستان هاي كوتاه و جذابي درباره محصول خوب بنويسيد و آن را در شبكه هاي مجازي منتشر كنيد. حتي مي توانيد آن داستان كوتاه يا داستانك را در بروشور معرفي آن هم قرار دهيد. يك داستان خوب گاهي بيشتر از يك تيزر تلويزيوني و يا بيلبورد خياباني در جذب مشتري موثر است.

البته كساني بايد اين داستان ها را بنويسند كه كالا را كاملا مي شناسند و از حس و حال خانم ها كاملا آگاهند. تلفيق اين حس با نياز مي تواند مخاطب را علاقه مند كند تا آخر داستان را بخواند و سپس آن محصول را بخرد.

نكته هفتم: شايد شما هم ديده باشيد كه خانم ها در فروشگاه هاي لوازم آرايشي و بهداشتي هميشه محصولات آرايشي را بر روي دست خود تست كنند تا رنگ واقعي آن و تطابق آن با پوست خود را لمس كنند. شما اين امكان را هيچ وقت از مشتريان احتمالي خود نگيريد. اين شيوه بهترين شيوه براي معرفي محصول آرايشي شماست. البته اين امكان در فضاي مجازي وجود ندارد، اما مي توانيد با انتشار عكس هايي از تست محصولات خود بر روي پوست كه رنگ هاي مختلف را نشان مي دهد تا حدي اين حس را به مخاطبان خود القا كنيد تا رنگ واقعي را بر روي پوست خود ببينند و در نتيجه با اطمينان بيشتري خريد كنند.

بدون ترديد در زمانه اي كه هر سال چندين برند جديد به دنياي لوازم آرايشي و بهداشتي اضافه مي شود تمركز بر شيوه هاي خلاقانه بازاريابي و فروش اين نوع از محصولات بسيار اهميت دارد. شركت هاي توليدي بايد از افرادي براي بازاريابي و فروش محصولات آرايشي و بهداشتي خود استفاده كنند كه كاملا بر مشخصات محصول اشراف دارند و نيازها و خواسته هاي مشتريان را مي شناسند؛ تا براساس آگاهي از نيازهاي آنان، محصول آرايشي در زمان و مكان مناسب و به شيوه درست بازاريابي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۵۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

بلاگرهاي ابزارها آرايشي افرادي هستند كه به تازگي و به حتماً بسيار زيادي سرشناس شده اند. حتما شما هم شماري از بلاگرهاي لوازم آرايشي را ميشناسيد. اين شغل در مملكت ما رونق كمتري نسبت به ديگر نقاط دنيا دارد، ولي با اين وجود بعضي از بلاگرهاي چيره دست ايراني هستند و تكاپو خود را پر توان پيوستگي ميدهند. بعضي از بلاگرهاي ابزارها آرايشي توانسته اند الي جايي در كارشان پيشرفت كنند كه برند خودشان را به بازار ارائه دهند و ارقام فروش بالايي را ثبت كنند.

برخي از بلاگرهاي ابزارها آرايشي توانسته اند تا جايي در كارشان ترقي كنند كه برند خودشان را به بازار ارائه دهند و ارقام فروش فوقاني را ثبت كنند.

در واقع يك بلاگر به مخاطبان خويش القا ميكند كه به محصولي كه او شناسايي ميكنند بيچارگي دارند. بلاگرهاي محصولات فريمن  ابزارها آرايشي كه بيننده اكثر آن ها بانوان هستند، روي زيبايي آن ها مانور ميدهند و كوشش ميكنند به آن ها اين سوژه را انتقال دهند كه ميتوانند به سادگي و با استفاده از لوازم آرايشي زيبايي خود را بيشتر جلوه دهند.

برخي از بلاگرها با برندهاي ابزارها آرايشي قرارداد ميبندند و وظيفه آن ها تبليغ همان برند است و براي اين كار مبلغ بسيار زيادي دريافت ميكنند. محصولات ژيلت تبديل شدن به يك بلاگر چيره دست زمانبر است و به هيچگونه آسان نيست؛ چيزي كه ما امروز در صفحه هاي مجازي ميبينيم، داراي پشت صحنه اي از سختي ها، نااميد شدن ها و شكست هاست. اراده، علاقه و خلاقيت مهمترين فاكتورهايي است كه كسان را به يك بلاگر چيره دست تبديل ميكند.

مشهورترين بلاگرهاي لوازم آرايشي

مالك برند هدي بيوتي و يگانه از مشهورترين بلاگرهاي ابزارها آرايشي

 

 

اولين سرشناس كه با شنيدن «بلاگرهاي لوازم آرايشي» به ذهن شما مي آيد، كيست؟


ميتوان گفت هدي بيوتي معروف ترين بلاگر ابزارها آرايشي در اينستاگرام است.  او در خانواده مسلمان عراقي در آمريكا متولد شد و بعد از كوچ به امارات وارد پيشه لوازم آرايش شد. او برند لوازم آرايش هدي بيوتي را نيز روانه بازار كرد كه با استقبال نكويي از جانب بانوان كشورهاي مختلف روبرو شد.

سارا ويكرز از ساير بيوتي بلاگرهاي نامدار در جهان است. او در ضمن به عنوان يك فشن بلاگر نيز شناخته ميشود. پست هاي سارا بسيار جذاب محصولات الارو  هستند و هركسي براي اولين بار به صفحه وي سر بزند الي مدتي مشغول نگاه كردن به پست هاي جذاب او خواهد شد؛ به پيشه بردن هارموني رنگ ها و عكس ها هنر اوست.

رومي نيلي و كيارا فراگني نيز دو بيوتي بلاگر سرشناس ايتاليايي هستند. بانو نيلي صاحب يك برند البسه است و كيارا نيز با تعداد تعقيب كننده بسيار بسيار در حال فعاليت براي برندها مختلف مي باشد.


كاتلين دوبرو يكتا از خاص ترين بلاگرهاي ابزارها آرايشي

اما چندي از افرادي كه به عنوان بلاگر ابزارها آرايشي شناخته ميشوند، شگفت انگيز  محصولات ايپك  هستند. يكتا از اين افراد كاتلين دوبرو است. اگر براي اولين بار او را ببينيد هرگز باور نخواهيد كرد دختري كه نه دست و نه پا دارد بتواند يكي از موفق ترين بلاگرهاي دانشمند باشد كه طرفدار ميليوني دارد! كاتلين بارها توانسته است پروا گاهنامه هاي مد و زيبايي را به خويش جلب كند.


ماريما كويرا

اما كاتلين تنها نيست. ماريما كويرا نيز دختر معلول ديگري در كاليفرنيا است كه يك بلاگر لوازم آرايشي كامياب است. او براي برندهاي مختلفي تكاپو ميكند و وانگهي مربي زومبا نيز هست! تكاپو ماريما اغلب در كانال يوتيوب اوست.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۴:۰۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

خرم آباد - ايرنا - فرمانده انتظامي دلفان گفت: ۲ هزار و ۲۳۲ قلم گونه ها لوازم آرايشي و بهداشتي قاچاق در اين شهرستان كشف شد.
به گزارش روز شنبه ايرنا، از پايگاه خبري شهرباني سرهنگ كرم حسين سپهوند اظهار داشت: ماموران انتظامي دلفان حين كنترل جاده هاي مواصلاتي به يك دستگاه پژو ۴۰۵ مظنون و با انسجام مقام قضائي آن را توقيف كردند.
وي پيوستگي داد: ماموران در بازبيني از اتومبيل يادشده ۲ هزار و ۲۳۲ قلم گونه ها ابزارها آرايشي بهداشتي كشف و يك نفر را برده كردند.
وي ذكر كرد: كارشناسان ارزش كالاهاي نويافته را ۴۰۰ميليون ريال اعلام كردند و متهم تحويل مراجع ذي صلاح شد.

منبع: خريد محصولات الارو خريد محصولات ميبلين  محصولات كامان 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۱۷ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه بر ساماندهي شركت هاي توزيع لوازم آرايشي وبهداشتي تأكيد كرد وگفت: نياز است در كارگروه مبارزه با قاچاق كالا هاي سلامت محور به اين موضوع پرداخته شود.

به گزارش خبرگزاري صدا وسيما مركز كرمانشاه، دكتر قباد محمدي در كارگروه مبارزه با قاچاق كالا هاي سلامت محور اظهار داشت: ضروري است در خصوص منشاء تهيه مواد آرايشي و بهداشتي و نيز نحوه نگهداري آن ها در انبار هاي شركت هاي پخش نظارت لازم صورت گيرد تا از بروز مخاطرات احتمالي جلوگيري به عمل آيد.
وي افزود: يكي ديگر از مشكلات اين حوزه فعاليت شركت هاي توزيع لوازم آرايشي و بهداشتي و نيز برخي ديگر از كالا هاي سلامت محور به صورت هرمي است كه بسياري از كالا هاي عرضه شده توسط اين گروه ها قاچاق و يا غيرمجاز است كه لازم است در اين خصوص راهكار هاي مناسبي درنظر گرفته شود.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي در ادامه گفت: باتوجه به اختصاص ارز دولتي به برخي از دارو هاي وارداتي و اختلاف قيمتي كه از اين بابت بوجود آمده است اقدام به قاچاق معكوس دارو يعني خروج دارو از كشور بيشتر ديده مي شود و برخي از دارو هاي خاص متاسفانه از شبكه رسمي توزيع خارج شده و به كشور مجاور قاچاق مي شود.
دكترمحمدي خاطرنشان كرد:اخيراً مديريت نظارت بر دارو و مواد تحت كنترل اين معاونت با تمركز بيشتري به بحث قاچاق معكوس دارو مي پردازد كه اين مورد هم جاي بحث، تعامل و همكاري بيشتري دارد.

محصولات فريمن ، محصولات ميبلين ، محصولات كامان ، محصولات الارو


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۹:۴۱ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد گفت: دستفروشي لوازم آرايشي و بهداشتي، محصولات كشاورزي و دامي در اين استان به يك معضل تبديل شده است.

احد جمالي پيش از ظهر امروز در نشست كميسيون بيوتروريسم كهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: پرداختن به مسئله بيوتروريسم و اقدامات مقابله‌اي با آن براي هوشياري و آمادگي بيشتر در اين خصوص است.

وي با اشاره به اينكه نقش سازمان پدافند غيرعامل در شناسايي و مقابله با مسئله بيوتروريسم موثر است، افزود: اين مسئله در امنيت و سلامت مردم و جامعه و بازدارندگي خطرات حائز اهميت است.

جمالي خاطرنشان كرد: مسئله بيوتروريسم هر چند در اغلب موارد در حد گمانه‌زني بوده اما به عنوان يك هشدار بايد در هر صورت آمادگي لازم را داشته باشيم.

وي تصريح كرد: بررسي سه موضوع قاچاق لوازم آرايشي بهداشتي، غيراستاندارد و غيربهداشتي اين كالاها و مسئله محصولات كشاورزي و محصولات دامي و لبني از نگاه بيوتروريسم ضروري است.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري كهگيلويه وبويراحمد به موضوع كنترل و جلوگيري از ورود قاچاق لوازم آرايشي بهداشتي و مديريت توزيع آنها تاكيد كرد و گفت: باركد دليلي براي صددرصد استاندارد بودن كالاهاي آرايشي و بهداشتي نيست و بايد دانشگاه علوم پزشكي و اداره استاندارد به طور مكرر در آزمايشگاه تست‌هاي لازم را انجام دهند.

جمالي فرهنگ‌سازي در خصوص كمتر مصرف اين كالاها به دليل خطرات احتمالي آنها را لازم دانست و افزود: از توزيع اين كالاها با تداخل صنوف و يا از طريق دستفروشان  به شدت جلوگيري شود.

معاون سياسي و اجتماعي استاندار كهگيلويه و بويراحمد در خصوص نظارت دقيق و جدي بر استفاده از انواع سموم و كودهاي شيميايي در بخش كشاورزي تاكيد كرد و گفت: جهاد كشاورزي و اداره استاندارد در اين رابطه دقت نظر كافي داشته باشند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري كهگيلويه و بويراحمد وجود آزمايشگاه مرجع در اين خصوص را لازم دانست و ادامه داد: استانداري براي هرگونه همكاري آمادگي لازم را دارد.
مطالب بيشتر : 
محصولات فريمن ، محصولات ميبلين ، محصولات الارو ، محصولات ايپك، محصولات كامان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۴۳ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

رنگ‌ها علاوه بر تحريك كردن چشم‌ها مي‌توانند تمام حواس شما را بيدار كنند. هر كدام از رنگ‌هاي رنگين كمان، قابليت برانگيختن يكي از احساسات شما را دارد. بعضي از رنگ‌ها مي‌توانند حال شما را بهتر و انرژي شما را بيشتر كنند، به شرطي كه از آن‌ها صحيح استفاده كنيد! سال‌هاست كه روانشناسان روي رابطه قوي رنگ‌ها و احساسات تحقيق مي‌كنند.

براي مثال برخي از تحقيقات به رنگ ديوارهاي محيط كار پرداخته‌اند قيمت محصولات كامان كه مي‌تواند روي خوب كار كردن يا نكردن كارمندان تاثير بگذارد. يا نتيجه‌ي برخي تحقيقات نشان داده رنگ قرمز مي‌تواند مردم را تشويق كند تا سريع‌تر حركت كنند.

تمام اين شواهد گواه بر اين هستند كه رنگ‌ها مشخصا مي‌توانند در روحيه تاثير بگذارند. اين تاثير با خانم‌ها به شكل ويژه‌اي مرتبط است. مثلا ما قبل از بيرون رفتن از خانه با استفاده از رنگ لوازم آرايش از انرژي رنگ‌‌ها بهره‌مند مي‌شويم. حتي ناخن‌هاي قيمت محصولات فريمن دست و پا كه شايد در طول روز بارها ببينيم را با استفاده از لاك رنگ مي‌كنيم. همان‌طور كه براي موها و لباس‌هايمان رنگ‌هاي متنوع انتخاب مي‌كنيم.

لوازم آرايش لورال

منظور ما دقيقا اين است كه شايد رنگ‌هايي كه هر روز در آرايش و زيبايي خود استفاده مي‌كنيد بتوانند كمك كنند از نظر روحي حال بهتري داشته باشيد. شايد قيمت محصولات ايپك  تغيير در ظاهرتان، در حوصله و مزاج شما تاثير بگذارد تا ميزان انرژي و رضايت را بالا ببرد. سعي كنيد رنگ مناسب خود را انتخاب كنيد؛ خصوصا رنگ لوازم آرايش كه مي‌تواند نقش بسيار موثري در تغيير روحيه داشته باشد.

براي آرام شدن

رنگ هاي آرامش بخش

استرس داريد؟ قبل از بيرون رفتن خط چشم سفيد را با كمي رنگ آبي تركيب و پشت چشمان‌ خود امتحان كنيد. در تحقيق وسيعي كه اخيرا در آلمان انجام شده، رنگ‌هاي سفيد، سبز و آبي روشن، عرضه كننده آرامش شناخته شدند. برعكس رنگ‌هاي قرمز و سياه كه با اين جنس آرامش در تضاد هستند، پس روزهايي كه به آرامش و خلوت احتياج داريد، از آن‌ها دوري كنيد.محصولات الارو  به نظر مي‌رسد شگرد استفاده از اين رنگ‌ها اخيرا بسيار هم داغ شده است؛ بسياري از سالن‌هاي آرايشي با سايه‌چشم و لاك‌هاي آبي و سبز پاستلي پر شده‌اند. رنگ آبي، استخر و دريا زير روزهاي آفتابي تابستان را در ياد زنده مي‌كند.

 

براي انرژي گرفتن

رنگ هاي گرم

رنگي كه بيش از همه با انرژي و حركات سريع مرتبط است چيزي جز رنگ قرمز، نارنجي و زرد نمي‌تواند باشد. پس اگر احتياج داريد كه چيزي شما را سرحال بياورد و مثل قبل‌ دوباره با انرژي شويد به سراغ رژ لب قرمز و قرمز نارنجي، يا رنگ مو و لاك قرمز برويد. در كنار قرمزهاي مختلف مي‌توانيد از سرمه‌اي، ياسي، قيمت محصولات نيوآ قهوه‌اي و خاكستري در آرايش صورت و موي خود استفاده كنيد تا به يك تركيب رنگي با هارموني بالا برسيد. اين رنگ‌ها رنگ‌هاي كم جان طبيعت هستند و با قرار گرفتن در كنار رنگ زنده‌اي مثل قرمز، بيشتري بر آن تاكيد مي‌كنند تا اين كه خودشان توجه جلب كنند.

 

براي متمركز شدن

افزايش تمركز

اگر مي‌خواهيد تمركز پيدا كنيد و بتوانيد بر احساسات و افكارتان تسلط بيشتري داشته باشيد، مي‌توانيد روي سفيد مايل به شيري،آبي، سبزآبي و تن‌هاي خاكستري‌ حساب كنيد. سايه چشم با تركيب دو يا چندتا از اين‌ رنگ‌ها مي‌تواند بهترين انتخاب براي خريد محصولات بورژوا  محل كار باشد و هم بر روي شما و هم روي هر كسي كه شما را نگاه كند تاثير خيلي خوبي بگذارد. از رنگ‌هاي نارنجي، صورتي در اين مواقع استفاده نكنيد چرا كه تحقيقات نشان داده است كه اين رنگ‌ها بيشتر حواس را پرت مي‌كنند. در عوض مي‌توانيد در كنار آن‌ها از خانواده بنفش‌ها استفاده كنيد.

براي الهام گرفتن

افزايش خلاقيت

اگر به دنبال الهام گرفتن و تشويق شدن براي كاري هستيد كمي نارنجي، قرمز، بنفش و هاله‌هايي از زرد را امتحان كنيد. حتي توجه به اين كه چطور و با چه تركيبي از اين رنگ‌ها استفاده كنيد مي‌تواند شما را خلاق‌تر كند. مي‌توانيد فقط از هاله‌هاي يك يا  محصولات ميبلين دو رنگ از اين رنگ‌ها استفاده كنيد تا به يك تركيب جديد و ظاهري خاص دست پيدا كنيد؛ مثلا طلائي روشن را با ردي از بنفش در كنار هم قرار دهيد. يا مي‌توانيد با لاك زدن ناخن‌هاي دست‌تان سرگرم شويد؛ هر ناخن را با يكي از اين رنگ‌ها لاك بزنيد تا براي شما الهام بخش فكر تازه و جديدي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۵:۵۱ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

برخي افراد تصور مي‌كنند خودشان بهتر از هر فرد ديگري مي‌تواند در مورد نوع آرايشي ,l محصولات فريمن  كه بيشتر از هر روش ديگري به او مي‌آيد، تصميم بگيرند و حاضر نيستند نظرات ديگران در مورد نحوه آرايش را بشنوند و يا به سراغ يادگيري بهتر مدل آرايش بروند. شايد اين حقيقت تا حدي درست باشد چون هر فرد با توجه به شناخت دقيقي كه از اجزاي صورت و چهره خود دارد، مي‌تواند تشخيص دهد چه مدل آرايشي بيشتري تناسب را با صورت و شخصيت او دارد. ولي برخي از اشتباهات رايج در مورد نوع آرايش مي‌تواند همه زحمات شما را خراب كند و اجازه ندهد بهترين نتيجه را از آرايش صورت خود بگيريد.

رنگ اشتباه كرم پودر

بهترين كرم پودر

اين مشكل بسيار رايج است و البته بايد بدانيد كه راه حلش هم به بسيار ساده است. براي خريد كرم پودر مناسب رنگ پوستتان به سراغ كانتر مغازه و قسمتي كه تستر لوازم آرايشي قرار دارند، برويد. كرم پودر يكي از محصولاتي است كه حتماً قبل از خريد بايد تست شود. رنگ پوست هر فرد داراي تناژ مختلف است و نوع آن هم با ديگري فرق مي‌كند. اين نكات در مورد محصولات مختلف كرم پودر هم صادق است. زماني كه تناژ پوست صورتتان را بشناسيد، مي‌توانيد رنگي قيمت محصولات ميبلين كه به پوست صورتتان مي‌خورد را راحت‌تر پيدا كنيد. ساده‌ترين روش اين است كه كمي از كرم پودر را بر روي خط فك امتحان كنيد. اين رنگ بايد در نور طبيعي چك شود، پس حتي مي‌توانيد به بيرون از فروشگاه برويد و صورت خود را درون آينه نگاه كنيد. بهترين كرم پودر نوعي است كه درست با رنگ پوستتان يكي باشد. شايد ترجيح دهيد كمي برنزه شويد و يا رنگي ديگر به پوست خود بدهيد. بايد بدانيد اين تفاوت رنگ با گردن و دست‌هايتان نشان مي‌دهد كه هيچ چيز طبيعي نيست.

استفاده از برس‌هاي قديمي، آلوده و كثيف

برس آرايشي

برس‌هاي آرايشي هر روز مورد استفاده قرار مي‌گيرند ولي به راستي هر چند وقت يك‌بار آنها را تميز مي‌كنيد و مي‌شوييد؟ آخرين باري كه يك ست برس آرايشي نو خريديد، چه زمان بوده است؟ خريد محصولات بورژوا  برس‌هاي آلوده و قديمي حاوي باكتري‌هايي هستند كه مي‌توانند  در حين استفاده اين آلودگي را به شما منتقل كنند و باعث التهاب، قرمزي و ايجاد آكنه و جوش روي پوست صورت شوند. برس هاي آرايشي را با آب و صابون بشوييد و اگر حوصله يا زمان كافي نداريد، برس هاي جديدي تهيه كنيد.

استفاده از برنز كننده‌هاي براق

زماني كه از پودرهاي برنز كننده براق و درخشان استفاده مي‌كنيد، ظاهر شما غيرطبيعي، تيره و به هم ريخته به نظر مي‌رسد. از محصولات آرايشي با فرمولاسيون مات استفاده كنيد تا پوست صورتتان را گرم‌تر كنند و ظاهري طبيعي به صورت شما ببخشند.

هماهنگ نبودن رنگ خط لب و رژ لب

رژ لب

شايد شما هم تصور كنيد كه استفاده از خط لب خصوصاً زماني كه تفاوت رنگ مشهودي با رژ لب داشته باشند، از مد افتاده است و يادآور دهه شصت خواهد بود، بايد بدانيد كه به غير از خط لب تيره كه حقيقتاً بسيار قديمي شده است، اگر خط لب را به درستي و با انتخاب رنگ صحيحي انجام دهيد، محصولات نيوآ مي‌تواند حجم لب را بهتر و برجسته‌تر نشان دهد و از پخش شدن احتمالي رژ لب خارج از خطوط اصلي لب نيز جلوگيري كند. براي اين ترفند بايد به دنبال مدادي باشيد كه با رنگ رژ لبتان ست باشد و تناليته رنگي يكساني داشته باشند. حال مي‌توانيد خط لب را دور تا دور خطوط لب با دقت بكشيد تا علاوه بر آنكه رژلبتان را طبيعي‌تر جلوه دهد، باعث ماندگاري بيشتر آن نيز شود.

استفاده بيش از حد از پودر يا پنكك

خريد پنكيك

با توجه به گفته‌هاي افراد متخصص در زمينه آرايش و زيبايي، اگر از پنكك و ديگر پودرهاي آرايشي بيش از ميزان مجاز استفاده كنيد، موجب به وجود آمدن خطوط و رگه‌هايي روي پوست مي‌گردد كه باعث بالا رفتن سن مي‌شود. تصور نكنيد كه با داشتن پوست خريد محصولات الارو  چرب مجاز به استفاده نامحدود از پودرهاي صورت براي از بين بردن چربي صورت هستيد. بلكه بايد با استفاده از روش‌هاي مراقبتي پوست از چربي اضافي جلوگيري كنيد. زماني كه پودر و پنكك‌ها را روي قسمت‌هاي براق صورت به كار مي‌بريد، باعث مي‌شود آرايشتان سنگين و غليظ‌تر به نظر برسد و حالتي تيره به صورت مي‌دهد. مي‌توانيد از محصولات ورقه‌اي مخصوص پوست چرب استفاده كنيد تا چربي و براق بودن اضافي صورت را بگيريد و آرايشتان را تازه‌تر كنيد.

ابروهاي پر شده با آرايش

خريد مداد ابرو

ابروهاي زيبا با فرم درست مي‌تواند ويژگي‌هاي صورت شما را برجسته‌تر كند، چشم‌ها را بازتر نشان دهد و چهره‌تان را هم جوان‌تر كند. زماني كه سعي مي‌كنيد با استفاده از سايه يا مداد ابرو، فرم اصلي ابروها را تغيير دهيد و آنها را تيره‌تر كنيد، آرايش صورت غليظ‌تر مي‌شود. براي اينكه بتوانيد تنها فضاهاي خالي ابرو را پر كنيد و ظاهري طبيعي به آنها ببخشيد، قيمت محصولات ايپك  از مداد و سايه‌هاي نرم و سبك‌تر استفاده كنيد. مي‌توانيد با استفاده از برس تميز و شسته شده ريمل پودرهاي اضافي را از روي ابرو پاك كنيد و سايه‌ها را به خوبي تركيب كنيد. بعد از آنكه فرم مورد نظرتان به دست آمد، از ژل ابرو براي ثابت ماندن آن استفاده كنيد.

استفاده زياد از كانسيلر براي زير چشم

خريد كانسيلر

بسياري از خانم‌ها به صورت روزانه از كانسيلر استفاده مي‌كنند ولي اين به آن معنا نيست كه كار روزمره‌تان درست است. اغلب افراد از كانسيلر براي پوشاندن سياهي‌هاي زير چشم استفاده مي‌كنند و به همين دليل رنگ روشن‌تر را انتخاب مي‌كنند. ولي واقعيت اين است كه اين رنگ و مدل استفاده از كانسيلر آرايش را سنگين مي‌كنند و حتي مي‌توانند باعث ايجاد رگه و محصولات كامان  نمايان شدن چروك بيشتر گردد. به گفته متخصصين كانسيلر بايد يك درجه روشن‌تر از رنگ پوستتان باشد تا اثر روشن‌كنندگي مطلوبي بر جاي بگذارد. كانسيلر را با انگشت حلقه زير چشم بزنيد با اين روش راحت‌تر پخش مي‌شود و ظاهري طبيعي‌تر به چهره‌تان مي‌دهد.

استفاده نكردن از پرايمر سايه چشم

پرايمر چيست

آيا تا به حال برايتان اتفاق افتاده است كه بعد از استفاده از سايه چشم مشاهده كنيد به صورت تكه روي پلكتان باقي مانده يا ريخته است؟ اين مشكلات به دليل استفاده نكردن از پرايمر پلك و ماليدن مستقيم سايه پشم روي پلك است. اين كار باعث مي‌شود سايه به خوبي پخش نشود و رگه‌هايي باقي مي‌گذارد كه هدف اصلي آرايش را از بين مي‌برد. بهتر است پلك را از خط مژه تا خط ابروها با پرايمر سايه پوشش دهيد. اين كار باعث مي‌شود سايه براي مدت طولاني‌تري روي پلك باقي بماند. زماني كه سايه را روي پلك مي‌ماليد، آن را به خوبي محو كنيد و با رنگ‌هايي كه مد نظر داريد تركيب كنيد. بهتر است از براش مخصوص سايه كه داراي مو است و نه پد اسفنجي استفاده كنيد. تا ظاهري طبيعي‌تر به چشمان خود ببخشيد.

هايلايت كردن بيش از حد اجزاي صورت

هايلايتر

براي اينكه بتوانيد اجزاي صورت خود را برجسته‌تر و زيباتر نمايان كنيد، اغلب از محصولاتي به نام هايلايتر يا روشن‌كننده‌ها استفاده مي‌كنيد. اين محصولات در بسياري از مواقع براق هستند. درخشيدن پوست زيبا است ولي زماني كه اين درخشندگي بيش از اندازه شود، ظاهري غيرطبيعي و نازيبا به شما مي‌دهد. براي اينكه نتيجه بهتري باقي بماند، از هايلايترهاي طبيعي استفاده كنيد كه تناژ نقره‌اي يا اكليل‌هاي زياد نداشته باشد. با استفاده از برس بادبزني آنها را روي خطوط گونه، گوشه داخلي چشم و در امتداد خط بيني به كار ببريد.

استفاده از كانتور صورت با رنگ بسيار تيره

كانتورينگ

در كنار استفاده از هايلايترها، محصولاتي به نام كانتور استفاده مي‌شوند كه رنگ تيره‌تري از پوست دارند و به نوعي تكميل‌كننده يكديگر هستند. اگر كانتور را به درستي استفاده كنيد، برجستگي بيشتري به اجزاي صورت مي‌بخشد ولي اگر آن را به اشتباه انتخاب كنيد، چهره‌اي غيرطبيعي باقي مي‌گذارد. در مورد انتخاب كانتور بايد رنگي را انتخاب كنيد كه دو درجه از پوست صورتتان تيره‌تر باشد و بايد آن را به خوبي روي صورت محو كنيد تا به صورت خطي به چشم نيايد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۴:۲۲ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

زماني كه از كرم پودر براي پوشانندگي بهتر پوست استفاده مي‌كنيد، هدف اين است كه اگر لكه‌اي روي پوست وجود داشته باشد پوشانده شود و پوستي يكدست و هماهنگ با نوع آرايش باقي بماند. استفاده از كرم پودر باعث مي‌شود پوست شما بهتر از آنچه است، نشان داده شود و خريد محصولات كامان بهتري به رخسار شما ببخشد. كرم پودر به عنوان پس زمينه آرايش و پايه‌اي براي شروع مراحل بعدي شناخته مي‌شود. به همين دليل است كه استفاده صحيح از آن با ابزار و تكنيك درست، مي‌تواند پوستي يكدست براي كليت آرايش شما ايجاد كند.

پوست خشك

 

براي پوست خشك

به دليل اينكه پوست خشك با توجه به پوسته پوسته شدن احتمال زيادي دارد كه ناصاف به نظر برسد، اگر براي پخش كردن از كرم پودر يا كانسيلر از انگشتان دستتان استفاده كنيد ممكن است قسمت‌هاي خشك يا بافت‌هاي ناهموار پوست به صورت لكه لكه باقي بماند. در اين حالت است كه جذب خريد محصولات ايپك براي پوست سخت‌تر مي‌شود و به همين دليل ممكن است ظاهري غيرطبيعي به پوست بدهد. به جاي اينكه فقط بخواهيد كرم پودر را روي پوست صورت بماليد، بعد از آنكه با استفاده از نرم كننده به خوبي پوست را رطوبت رساني كرديد، با استفاده از اسفنج آرايشي يا برس مخصوص كرم پودر، آن را روي صورت پخش كنيد. براي اينكه بهترين پوشش از كرم پودر روي صورت باقي بماند، اسفنج مخصوص كرم پودر را قبل از استفاده مرطوب كنيد و آب اضافي‌اش را بگيريد. اولين قدمي كه براي آرايش طبيعي صورت برمي‌داريد، مراقبت پوستي صحيح و مداوم است.

پوست چرب

براي پوست چرب

بعد از آنكه كرم پودر خوب براي پوست چرب را پيدا كرديد، نحوه استفاده از كرم پودر روي پوست هم اهميت زيادي دارد. براي اينكه پوست صورت به دليل چرب بودن براق و درخشان به نظر نرسد، بهتر است كرم پودر را با كمك برس به شكل نقطه‌اي و دايره‌وار روي صورت اضافه كنيد. اين نكته باعث مي‌شود پوشش كرم پودر مات شود. فشار زيادي براي پخش كردن به پوست وارد نكنيد، چون مي‌تواند باعث ايجاد شدن رگه و خطوط روي پوست شود. خريد محصولات الارو در قسمت‌هايي از صورت كه چربي بيشتري وجود دارد، از پودرهاي آرايش روي كرم پودر استفاده كنيد تا براق بودن پوست را از بين ببرد و از ماسيدن كرم پودر در طول روز هم جلوگيري كند. پودري كه مد نظر است بايد سبك باشد تا بتواند چربي اضافه پوست را نسبت به پودرهاي فشرده و پنكك‌ها بهتر جذب كند.

پوست مبتلا به آكنه و جوش

با وجود قرمزي، التهاب و ناصافي پوست‌هاي داراي جوش، حساسيت آنها باعث مي‌شود كه توجه بيشتري را به خود جلب كنند. براي اينكه بتوانيد به طرز جادويي برآمدگي و قرمزي جوش‌هانواع باي خود را بپوشانيد، بايد از كانسيلرهاي داراي پوشش خريد محصولات نيوآ قوي و كامل در نقاط مورد نظر استفاده كنيد. براي اين منظور از انگشتان خود استفاده كنيد تا درست به هدف بزنيد! همچنين گرماي دست باعث گرم شدن كرم پودر و كانسيلر مي‌شود و آن را سريع‌تر جذب پوست مي‌كند. قبل از زدن كرم پودر روي پوست دستان خود را بشوييد تا باكتري و ميكروبي وارد منافذ پوست شما نشود.

پوست قرمز و ملتهب

براي پوست ملتهب

زماني كه مي‌خواهيد كل پوست صورت خود را به خوبي كاور كنيد، از برس كرم پودري استفاده كنيد كه حجيم باشد و در قسمت بالايي خود خريد محصولات بورژوا  سطحي صاف داشته باشد. اين برس‌ها به نام برس كابوكي سرتخت هم شناخته مي‌شوند. اين برس حجيم مقدار كمي از كرم پودر را به موهاي خود جذب مي‌كنند و باعث مي‌شوند مقدار بيشتري از كرم پودر به پوستتان برسد. مقداري از كرم پودر را روي پشت دستان خود بريزد، برس را برداريد و فقط كافي است سر آن را روي كرم پودر بزنيد. برس را به شكل دايره‌اي روي پوست صورت حركت دهيد. نكته استفاده صحيح اين است كه برس را روي پوست بكشيد. اين روش باعث مي‌شود كرم پودر دقيقاً روي منافذ پوست قرار بگيرد و پوششي كامل، يكدست و طبيعي باقي گذارد.

پوست با منافذ بزرگ و باز

منافذ باز پوست

براي استفاده از كرم پودر در اين نوع پوست از برس‌هاي حجيم با سر گرد استفاده كنيد. اين براش باعث پخش شدن يكدست و ملايم كرم پودر مي‌شود و باعث مي‌شود درون منافذ خريد محصولات ميبلين باز ته‌نشين نشوند. موهاي بلند و نرم اين برس باعث مي‌شود مقدار اضافه مواد آرايشي هم از روي پوست پاك شود و خطوط و رگه‌هاي كرم پودر روي پوست باقي نمي‌ماند. برس را در حركات دايره‌اي روي پوست صورت بكشيد تا سطحي صاف و يكدست ايجاد شود.

پوست معمولي

در پوست معمولي براي اينكه پوشش طبيعي داشته باشيد، از برس كرم پودر تخت استفاده كنيد. اين برس سطحي پهن‌تر دارد و باعث مي‌شود كرم پودر بدون اينكه هدر برود، خريد محصولات فريمن به راحتي روي صورت پخش شود. قبل از آنكه مناسب‌ترين روش استفاده از كرم پودر را بدانيد، انتخاب بهترين كرم پودر با توجه به نوع پوست اهميت بيشتري دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۹:۴۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

هر خانمي از زيباتر شدن لذت مي‌برد و دوست دارد هميشه بهترين ظاهر را داشته باشد. اما به چه قيمتي؟ حاضر هستيد از هر گونه لوازم آرايشي استفاده كنيد؟ اگر مراقب انتخاب لوازم آرايش نباشيد و از خود محافظت نكنيد، به جاي اينكه باعث زيباتر شدن و بهتر شدن وضعيت ظاهري خود شده باشيد، به بدن خود آسيب مي‌زنيد. شايد استفاده از هر وسيله آرايشي بتواند در كوتاه‌مدت ظاهري زيباتر به شما بدهد، ولي اگر مواد مضر در لوازم آرايش شما وجود داشته باشد، زيبايي شما بلندمدت نخواهد بود و بيشتر مضرات لوازم آرايش نسيب شما خواهد شد.

Image result for ‫آرایش‬‎

لوازم آرايشي كه با استفاده از مواد شيميايي ساخته مي‌شوند، بايد از مصرف دور بمانند خصوصاً اگر حاوي يك يا چند ماده شيميايي خطرناكي باشند كه به نام دوجين كثيف يا dirty dozen معروف‌اند؛ در واقع اين مواد شيميايي از خطرناك‌ترين تركيباتي هستند كه در بسياري از محصولات آرايشي پيدا مي‌شوند. اين محصولات شامل لوازم آرايشي، قيمت محصولات فريمن مربوط به مو، لوسيون، صابون، محصولات مربوط به ناخن، عطر و محصولات مراقبتي پوست هستند. مشكلي كه با مصرف اين محصولات خطرناك ايجاد مي‌شود اين است كه سموم خطرناكي كه در تركيباتشان وجود دارد، وارد پوست بدن مي‌شود. اين محصولات در طول روز روي پوست شما قرار دارد و شما به آنها اجازه مي‌دهيد كه به جريان خون نفوذ كند و باعث بروز مشكل شود. حتي محصولاتي مانند شامپو، رنگ مو، نرم‌كننده و صابون هم كه شسته مي‌شوند، هم در طول حمام داغ كه منافذ پوست باز مي‌شوند، به درون اين منافذ نفوذ مي‌كنند. پس اگر شما هم از محصولات مختلف آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌كنيد، يك لحظه فكر كنيد كه اگر تركيبات شيميايي داشته باشند تا چه اندازه مواد خطرناك را وارد بدن خود كرده‌ايد.


توجه به مواد استفاده شده در قيمت محصولات ميبلين مختلف پوست و مو بسيار مهم است، حداقل در اين صورت مي‌توانيد از مضرات لوازم آرايش كه ممكن است شما را به مخاطره بيندازد، جلوگيري كنيد. مطالعاتي كه محققان آمريكايي انجام داده‌اند، نشان مي‌دهد كه حدود ۸۲ هزار ماده مختلف در محصولات آرايشي و بهداشتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. يك هشتم اين تركيبات حاوي حشره‌كش‌ها، مواد شيميايي صنعتي، اختلال دهنده هورموني، سموم مؤثر بر دستگاه توليد مثل، مواد سرطان‌زا، پلاستيسايزرها (براي صافي پوست به كار مي‌روند)، رقيق‌كننده‌ها و سورفاكتانت يا مواد فعال سطحي هستند. برخي از اين مواد با سرطان، تولد نوزاد ناقص و نازايي در ارتباط هستند. اين ۱۴ ماده سمي كه دليل بخش عمده مضرات لوازم آرايش هستند، در ۸۰ درصد محصولات كشور كانادا يافت شده است.

۱- فتالات
اين ماده شيميايي به عنوان ماده‌اي كه سيستم غدد درون‌ريز را مختل مي‌كند، شناخته شده است. اين ماده معمولاً در رايحه‌هاي مصنوعي، مواد براق‌كننده و انواع لوازم آرايشي ديگر يافت مي‌شود. عوامل خطرناك مرتبط با فتالات عبارت‌اند از بلوغ زودرس دختران، سرطان پستان در زنان مسن و تضعيف استروژن در سيستم‌هاي كشت سلولي.

Image result for ‫فتالات‬‎

۲- تري كلوسان
اين ماده شيميايي معمولاً در دئودورانت‌ها، صابون‌هاي ضد باكتري و خمير دندان يافت مي‌شود. هدفش اين است كه از كپك و قارچ جلوگيري كند. اين ماده بر سيستم‌هاي هورمون بدن، به خصوص تيروئيد كه مسئول تنظيم متابوليسم بدن است، تأثير مي‌گذارد. اين ماده شيميايي همچنين مي‌تواند رشد طبيعي سينه‌ها را متوقف كند.

۳- ۱٫۴-دي‌اكسان
اين ماده به نام پلي اتيلن گليكول هم شناخته مي‌شود. اين ماده به سختي در برچسب‌هاي لوازم آرايشي يافت مي‌شود، اما در واقع در بسياري از آنها وجود دارد. اين ماده از نفت مشتق مي‌شود و در محصولاتي مانند قيمت محصولات بورژوا شوينده حمام كودكان، شامپو، مواد شوينده بدن و ساير محصولاتي كه كف توليد مي‌كنند، استفاده مي‌شود. اين ماده توسط آژانس بين‌المللي تحقيقات سرطان (IARC) و برنامه ملي سم‌شناسي (NTP) به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده است.

۴- پارابن
احتمالاً با اين ماده آشنا هستيد، به ويژه اگر از طرفداران قيمت محصولات نيوآ طبيعي باشيد و به دوري از مضرات لوازم آرايش اهميت بدهيد. اين ماده شيميايي معمولاً در پماد، لوسيون، كرم و دئودورانت يافت مي‌شود. پارابن به راحتي توسط پوست جذب مي‌شوند و با تومور پستاني مرتبط است.

Image result for ‫پارابن‬‎

۵- اتيلن اكسيد
در صنعت پزشكي، اين ماده را براي استريل كردن تجهيزات جراحي استفاده مي‌كنند. در صنعت توليد محصولات مراقبت شخصي، از اتيلن اكسيد در محصولات شوينده بدن و شامپو به عنوان يك عامل كف كننده استفاده مي‌شود. اين تركيب به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده و با سرطان پستان مرتبط است.

۶- بوتيليتد هيدروكسي نازول BHA و بوتيليتد روزتيولين BHT
اين مواد در لوازم آرايش و مرطوب كننده‌ها به عنوان نگهدارنده استفاده مي‌شود. قيمت محصولات الارو احتمال مي‌رود كه اين مواد مي‌توانند باعث اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و احتمالاً بروز سرطان شود. با اين حال، اخيراً اثبات شده است كه براي ماهي و ديگر انواع حيوانات مضر هستند.

۷- رنگ دهنده‌هاي قطران زغال سنگ
اين ماده گاهي به عنوان CI يا ماده رنگ‌زاي اسيد قرمز و پارا فنيلين دي آمين نيز ذكر شده است. اين ماده در لوازم آرايشي استفاده مي‌گردد و مي‌تواند توسط فلزات سنگين باعث مسموميت مغز شود. نام‌هاي ديگر اين ماده سمي عبارت‌اند از شماره ۱، آبي ۱، اينديگو كرمين و FD&C Blue.

Image result for ‫قطران زغال سنگ‬‎

8- اتانول آمين‌‌ها DEA/MEA/TEA
تركيبات مربوط به DEA به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته مي‌شوند. اين مواد معمولاً در شامپو، مرطوب‌كننده و ديگر قيمت محصولات ايپك  كف كننده استفاده مي‌شود. اين ماده گاهي به فرمي واكنش نشان مي‌دهد كه نيتروزامين ناميده مي‌شوند، اين تركيبات سرطان‌زا هستند.

۹- دي بوتيل فتالات
اين ماده پلاستيسايزر است كه معمولاً در قيمت محصولات كامان  ناخن استفاده مي‌شود. اعتقاد بر اين است كه اين ماده با اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و آسيب سيستم توليد مثل مرتبط است.

۱۰- فرمالدهيد
برخي از نگهدارنده‌هاي درون لوازم آرايشي به آهستگي فرمالدهيد آزاد مي‌كنند كه با سرطان مرتبط است. آنچه لازم است در مورد استفاده از اين ماده بر روي برچسب‌هاي محصولات آرايشي به دنبالش بگرديد، تحت عنوان اين نام‌ها خواهند بود: دي ام دي ام هيدانتوين، ايميدازوليدينيل اوره، كوارترنيوم ۱۵ و متانامين.

Image result for ‫فرمالدهید‬‎

۱۱- مواد معطر
اين مواد همچنين به عنوان رايحه و عطر هم شناخته شده كه در انواع لوازم آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌شود. حتي محصولاتي كه به نام بي‌بو برچسب خورده‌اند هم ممكن است حاوي اين ماده باشند. مواد معطر باعث افزايش آلرژي و آسم مي‌شوند و با مشكلات عصبي و سرطان مرتبط هستند.

۱۲- مواد نفتي
اين مواد اغلب در بالم لب، مرطوب‌كننده و رژلب استفاده مي‌شود. اين ماده به علت آلودگي به هيدروكربن‌هاي آروماتيك چند حلقه‌اي باعث بروز سرطان مي‌شود.


۱۳- سيلوكسان
هر آنچه كه با سيلوكسان يا متيكون تمام مي‌شود، سمي است. اين ماده در صنعت لوازم آرايشي به عنوان رطوبت دهنده، صاف و نرم‌كننده استفاده مي‌شود. اين مواد اختلال دهنده غدد درون‌ريز هستند و باعث آسيب به سيستم توليد مثل مي‌شوند.

Image result for ‫سیلوکسان‬‎

۱۴- سديم لورت سولفات
رژلب قرمز

اين ماده در لوازم آرايشي كه حباب ايجاد مي‌كنند مانند شامپو، محصولات حباب كننده و پاك‌كننده يافت مي‌شوند. اين ماده معمولاً توسط ۱،۴-دي اكسان آلوده شده است، ماده‌اي كه با سرطان ارتباط دارد. نام ديگر اين ماده براي تماشاي سديم لوريل سولفات و ديگر تركيباتي است كه با لورت تمام مي‌شود.

فراموش نكنيد كه برچسب محصولات خريداري شده را بخوانيد! آيا دوست داريد طبيعي باشيد يا مي‌خواهيد زندگي به سبك سالم‌تري را تجربه كنيد؟ پس بايد بيشتر از مواد تشكيل‌دهنده محصولاتي كه مصرف مي‌كنيد و روي بدن خود قرار مي‌دهيد، آگاه باشيد. هر زمان كه قصد داريد لوازم آرايشي جديد بخريد، براي دورري از مضرات لوازم آرايش يا محصولات بهداشتي اين ليست را همراه خود داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۳:۳۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد. اين مجموعه، شامل انواع لوازم آرايشي براي آرايش صورت (كرم پودر، پنكك، كانسيلر ...)، آرايش چشم (سايه چشم ، ريمل، مداد و خط چشم)، آرايش ابرو (ريمل ابرو، سايه ابرو، مداد ابرو...(، آرايش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرايش بدن (حناي طراحي، برچسب تاتو)، آرايش ناخن (لاك ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانيكور پديكور، دستگاه UV و....) و ابزار آرايش شامل: براش آرايشي، آينه، پد آرايشي، فرمژه، مژه مصنوعي، قيچي، تيغ ابرو، موچين و ... مي باشد. فروشگاه اينترنتي مو تن رو، با بيش از نيم قرن تجربه در حوزه لوازم آرايشي و بهداشتي، موفق به كسب تنديس "برترين فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي" با راي مردمي و نظر داوران از جشنواره وب موبايل ايران، در سال 97 شد. اين امر با پايبندي به سه اصل مهم، تضمين اصل بودن كالا (با تأييديه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت كالا و مشاوره تخصصي، تحقق يافت.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 56
دیروز : 11
افراد آنلاین : 1
همه : 1662
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین